Стало відомо про те, що міський голова, Віталій Кличко, знову роздає гроші наліво і направо. Чергові премії для чиновників. 

Таким чином, повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації з'явився документ, в якому йдеться про виплату премії деяким співробітникам.

Документ про премії співробітникам, фото: КМДА

Там сказано, преміювати змішувачів глави Київської міської ради за підсумками роботи у 2020 році за фактично відпрацьований час у межах економії фонду оплати праці. Розмір тієї самої премії у додатку. 

Нагадаємо, що раніше стало відомо про те, що мер столиці Віталій Кличко отримує зарплату, трохи менше півсотні тисяч гривень щомісяця. За даними, оприлюдненими виданням «Українські новини», його зарплата в червні склала 47,2 тисячі гривень. Така відповідь видання отримало на свій запит від апарату Київської міської державної адміністрації.

Популярні новини зараз

Влад Яма при всіх висміяв дружину: "Сіль видно"

Мати 13 дітей наклала на себе руки: її вважали взірцем сімейного щастя

Тіна Кароль засвітила тату в цікавому місці та запропонувала таку ж усім

Смерть молодого хлопця шокувала киян, момент трагедії потрапив на відео

Показати ще

Наголошується, що заступники столичного градоначальника отримали від 37 тисяч гривень до 61 тисячі гривень. При цьому сам він отримав 47 тисяч 230 гривень, однак преміальних нарахувань мер Києва не отримував.

За минулий місяць заступник голови КМДА Олександр Густелев заробив 37 тисяч 124 гривні, його колега Валентин Мондрієвський - 43 тисячі 408 гривень, В'ячеслав Непоп – 61 тисячу 327 гривень (з яких 32 тисячі 904 гривні – це матеріальна допомога на оздоровлення), Петро Пантелєєв – 44 тисячі 906 гривень, Марина Хонда - 46 тисяч 585 гривень.

Нагадаємо, що у вівторок, 21 липня, через аварію на колекторі житловий масив Виноградар залишився без води. 

Також портал Знай.іа писав, що У Києві дитина на велосипеді потрапив під колеса автомобіля Triolan - вискочив на дорогу

Також портал Знай.іа писав, Київським комунальникам довелося "пірнути" в нечистоти: "Е**ть, робота..." На відео можна розгледіти, як працівники перебуваючи по шию в брудній воді виловлюють різний сміття, який забив колетор. Чоловіки діставали багато пляшок, які несумлінно викидають кияни куди ні попадя