Розпорядженням мера Києва Віталія Кличка директору Департаменту культури Київської міськдержадміністрації (КМДА) Дине Попової нарахована надбавка за вислугу років на державній службі, яка складе 18%. Відповідний документ столичний мер підписав 30 червня цього року.

згідно з текстом документа, Попова має стаж державної служби в розмірі шести років.

“Встановити Попової Дине Олегівні – директор Департаменту культури виконавчого органу КМДА з 18 липня 2020 року надбавку за вислугу років на держслужбі в розмірі 18% посадового окладу, як має стаж державної служби станом на 18 липня 2020 року 6 років 00 місяців 00 днів”, – йдеться у документі.

При цьому сама чиновниця задекларувала в минулому році заробітну плату в розмірі 525,5 тисяч гривень. Крім того, вона володіє готівкою в сумі 45 тисяч доларів. У 2018 році вона позичила кому-то ті ж 45 тисяч доларів.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська побешкетувала в унікальному рожевому озері: "Та, що біжить по хвилях"

Головне за ніч: українці "прощаються" з Притулою, обстріл противників Лукашенка і 4 тисячі поборів до ПФУ з кожного українця

На вулицях Львова розцвіла "квітка смерті" - страшно прекрасна

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

Нагадаємо, спливли "підводні камені" обіцяних Кличко станцій метро: передвиборчий "піар-хід" обійшовся в мільярди.

Як повідомляв Знай.иа, презентований Кличко Генплан зазнав краху: кияни вимагають "корупційний аудит" – опубліковано офіційне звернення.

Знай.иа писав, в розпал епідемії Кличко продовжує закидати гроші в Шулявський міст: сума сягає 500 мільйонів.