Вже скоро в Києві запустять систему автоматичної фотовідеофіксації дорожнього руху.

Про це повідомили в Державному агентстві інфраструктурних проєктів України.

Так, з 1 червня в Києві почнуть автоматичну фотовідеофіксацію дорожнього руху. Для цього у Києві вже встановлено 20 камер, а в Київській області - ще 25.

Зазначимо, що запуск системи фотовідеофіксації дуже важливий для зменшення кількості смертей на дорогах.

Фото: МВС


Цю систему повинні були запустити ще 1 квітня, але потім запуск перенесли на 1 травня. Через карантин запуск цієї системи знову було перенесено на 1 червня.

Такі рішення піддалися сильній критиці з боку активістів, які закликали МВС до публічного обговорення та пояснення конкретних складнощів, через які запуск переносять знову і знову.

Нагадаємо,що в Дніпрі схопили підозрюваного у проведенні терактів.

Також Знай повідомляв про те, що у Києві зник чоловік з променистою посмішкою і лисиною.

Популярні новини зараз
Залишаться без пенсії: кому можуть зупинити виплати з 1 січня Готуйте грілки та теплий одяг: в Міненерго зробили заяву про початок опалювального сезону Дотягнути до листопада: хто з пенсіонерів отримає надбавки від держави Пенсіонерам заборонили отримувати зарплату та пенсію одночасно: перевірте, чи це не торкнеться вас
Показати ще

Нещодавно Знай передавав, що киевля не вистежили підривників банкоматів і передали копам.