Кияни втомилися він нововведень у метро, через які ледь не кожного разу їм доводиться знаходити інший спосіб, щоб скористатися цим видом транспорту, який ще донедавна був зручним та доступним. Думки щодо цього на своїй сторінці у Facebook висловила користувачка Марина Пономаренко. Її напівжартівливий пост набрав вже понад 3,5 тисяч вподобань.

«Не купуй жетон, купуй картку, говорили вони. Купуй зелену картку. Купуй синю картку. Не купуй зелену картку, ми її виведемо з обігу, говорили вони. Але через рік. Або два. Тому купуй зелену картку. Але краще синю. Або заведи нарешті банківську картку з пейпасом», - пише киянка.

«Будь модним, говорили вони. Використовуй пейпас. Але тільки на тих двох турнікетах з терміналом. І не сьогодні, бо сьогодні пейпас не працює. Тому купуй картку. Синю картку. Зелену картку. Купуй QR-код, говорили вони. Купи жетон, врешті-решт, купи цей чортів жетон, уже до кінця місяця ніяких жетонів не буде», - додає вона.

«Будь стильним, купи синю картку, говорили вони. Але не на цій станції. Ось список станцій, де можна купити синю картку. Поповнюй картку, говорили вони. Ні, через касу не можна поповнити. Встанови мобільний додаток і поповнюй через додаток. Не працює додаток? Ось список станцій, де можна поповнити синю картку. Але це не точно… Але сьогодні купуй жетон, бо більше нічого не працює. Сервери синьої картки не працюють. Зеленої теж. І пейпас не працює. Ми не винні, говорили вони. QR-код? Який-такий QR-код, у нас нема таких турнікетів. «Іди купуй жетон!» – кричали вони… один жетон в одні руки», - із сарказмом відзначає дівчина.

Скрін, Facebook

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський порахує українців разом з Apple: "Стане другою країною в світі"

24 тисячі гривень за воду, 174 - за тепло: експерти підрахували, у скільки українцям обходиться комуналка Ради

Катя Осадча у "весільній" сукні закохала у себе Юрія Горбунова ще раз: "Це було яскраво"

Ольга Сумська не запросила сестру Наталію на день народження матері: "Розставити всі крапки"

Показати ще

«Метро – швидкий та зручний вид транспорту, говорили вони. Але сьогодні заміновано 8 центральних станцій. Пересадки не працюють. Станції закриті на вихід. На вхід відкриті. Але поїзди слідують без зупинки. Ходіть пішки, говорили вони. Он яка чудова погода. Весна скоро», - резюмує авторка посту.

У коментарях кияни висловлюють захоплення точністю, із якою дівчині вдалося передати ситуацію, та діляться власними спостереженнями з цього приводу.

Нагадаємо, раніше Кернес відправив харків'ян просити грошей у Гончарука

Як повідомляє портал «Знай.ua» Киян зможуть повернути з того світу прямо в метро

Також «Знай.ua» писав, що У Харкові студенти більше не можуть їздити в метро