У суботу, 29 лютого, в Києві буде мінлива, в основному, сонячна погода. Сильного вітру не очікується, втім, як і опадів. Про це повідомили на сайті Sinoptik.

Температура повітря в столиці вдень підніметься до 5 градусів вище нуля, а вночі опуститься до нуля, який буде відчуватися як 3 градуси морозу.

Несподівано теплим цей день, 29 лютого, в Києві був у 2000 році і в 2008 році, тоді прогрілося до 6 градусів тепла. А неприємно холодним – в 1952 році, тоді прихопили морози до 18 градусів нижче нуля.

Погода в Україні 29 лютого, Укргідрометцентр

Згідно з народними повір'ями, у цей день, 29 лютого, який буває раз на чотири роки, тобто на високосний рік, шанується преподобний богослов Іоанн Касіян Римлянин. У старовину 29 лютого вважали нещасливим, невдалим днем, і намагалися нічого в нього не починати. Крім того, не бралися за важливу роботу і не виходили з дому до світанку, боячись лихого ока.

Популярні новини зараз
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Показати ще

Наші пращури помітили, що перед сильними снігопадами собаки починають кататися по землі. В такому випадку намагалися не відходити далеко від дому, щоб негода не застала в дорозі. Доброю прикметою вважалося побачити вночі молодий місяць з чіткими рогами – це обіцяло успіх і хорошу погоду.

Як повідомляв Знай.ua українським школярам нічого боятися, жодна зараза не пройде. У школах Києва вирішили ввести посилений режим дезінфекції, щоб хвороби не занеслись і не поширювалися. Причина всього цього – коронавірус.

Також Знай.ua писав, українців вбиває дещо посильніше коронавіруса, щотижня по 10 жертв. Після прочитання ви захочете зробити собі щеплення, так як в зоні ризику кожен українець.

Нагадаємо, в українських школах для учнів старших класів збираються ввести новий предмет. На програмування не сподівайтеся. Зате після його вивчення можна буде сміливо відзначати 14 жовтня, як своє свято.