Викритий активістами факт внесення незаконних виправлень до важливого розпорядження стався у Святошинському районі Києва. Справа стосується процесу формування громадської ради при райадміністрації, яка по суті залишається єдиним вагомим "інструментом" впливу на рішення місцевої влади. Деталі з'ясовували Знай.ua.

Незаконна "підтасовка" – 100%-вий привід для судового оскарження

Термін подачі заявок охочих потрапити до складу громадської ради нового скликання офіційно закінчився о 18.00 27 січня, але, як з'ясувалося, умови законно затвердженої процедури не стали на заваді самочинного внесення правок. За словами місцевих активістів, даний інцидент продовжив ланцюг порушень, на які закривають очі чиновники Святошинської районної адміністрації.

А зафіксувати цей факт вдалося в ході позачергового засідання ініціативної групи, яке було скликано "в тіні" від громадськості.

"Закон зворотної сили не має, журнал зі списками теж зворотної сили не має. Ця помилка на вас і залишиться. Але, якщо ми зараз почнемо шматувати, паплюжити вже офіційно затверджене розпорядження, це буде незаконно і цього не повинно відбуватися. Тим паче, що зараз немає ані тих підписантів, які ставили підпис у офіційно прийнятому рішенні, ані голови ініціативної групи Агєєва, немає юристів від громади Мельника Олександра, Олега Шевченка, які фіксували затверджений список. Ви даєте 100%-вий привід для судового оскарження дійсності результатів роботи вашої ініціативної групи", – відзначив під час засідання громадський активіст Святошинського району Дмитро Головач.

Халатність, не компетентність та відробляння зарплат чиновників Святошинської адміністрації робить свою справу. Роз’яснення надає секретар на 2 хвилині 40 секунді відео Я не Юрист але з власного досвіду можу сказати одне, факт того що Адміністрація не визнає свої особисті помилки та пробує списати це на техніку , свідчить про колективну поруку з боку вже нової влади району. P.s. Цитую президента Зеленьского - І я не розумію наш уряд, який тільки розводить руками й каже: «Ми нічого не можемо зробити». Неправда. Можете. Ви можете взяти аркуш, взяти ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про наступні покоління, а не про наступні вибори! Зробіть це. І люди оцінять. #zelenskiy #ТарасРибачено #ЗробиСвятошинКращим #Святошин #Святошино #Борщаговка #Борщагівка #Київ #Молодь #Молодёжь #ТарасРибаченко #обєднанамолодьмайбутнього #Зедепутат #СлугаНароду #Зекоманда #РобиДобро #ЛюблюКиев #Україна #ЛюблюКиїв

Geplaatst door Taras Rybachenko op Woensdag 29 januari 2020

"Мало того, що без врахування думки громадськості були призначені члени ініціативної групи з 4 співробітників адміністрації та 4 сумнівних "незалежних активіста", що є неприпустимим, так тепер ми бачимо початок необхідної чиновникам "зверху" підтасовки. Цілком очевидно, що вони хочуть знову проштовхнути до складу ради членів попереднього скликання, які не тільки нічого не робили для району, а проштовхували потрібні адміністрації сумнівні рішення, закриваючи очі на загрози забудови зелених зон та багатомільйонні "недореконструкції". А свої особисті помилки намагаються списати на "технічну помилку". Очевидно, що за ниточки смикає хтось із чиновників адміністрації", – зазначає Тарас Рибаченко, голова ГО "Об'єднана молодь майбутнього", голова тимчасової комісії з питань позашкільної освіти та безкоштовних спортивних секцій громадської ради при Святошинській райадміністрації.

Шквал критики в соцмережах: "Їх давно потрібно гнати в шию!"

На виявлений факт одразу ж відреагували і користувачі соцмереж, висловлюючи своє обурення.

Популярні новини зараз
Рф може вдарити ядерною зброєю по Україні: експерт зробив важливу заяву Ризик зберігається: в "Укренерго" дали прогноз щодо відключень світла Старша школа без звичних класів: як працюватиме "правило 8 учнів" з осені Святкові виплати отримають не всі: хто залишиться без грошей до Дня Незалежності
Показати ще

"Добре, що такі речі оприлюднюються. Завдяки резонансу важко щось зам'яти, забути, списати. Працювати потрібно не одній людині (якому "більше всіх треба"). Це стосується кожного і вирішувати щось потрібно разом, інакше ці клоуни і далі сидітимуть там, розводити руками і виїжджати на чужому горбу", – підкреслює Марина Каменська.

Та, незважаючи на усі попередження про незаконність дій та відсутність багатьох осіб, що обов'язково мають бути присутні під час затвердження списків, члени ініціативної групи все ж внесли заплановані корективи. Але, як стверджують громадські активісти Святошинського району, вони зроблять все можливе, аби допущені порушення не залишилися непоміченими.