У вівторок, 12 листопада, Київська міська рада підтримала нові правила допустимої поведінки у столичному метрополітені. Про це йдеться на офіційному сайті Київради.

На думку депутатів, стара версія правил, яка не змінювалася з 1995 року, морально застаріла та не відповідає вимогам сьогодення. Тому перелік вимог до пасажирів було вирішено переглянути. «За» відповідне рішення проголосували 62 депутата.

Київська міська рада, фото: КМДА

Відтепер у Київському метрополітені заборонено просити подаяння, самовільно розміщувати рекламу чи політичну агітацію, займатися підприємницькою діяльністю, голосно програвати музику чи виконувати її за допомогою музичних інструментів. Ніяких масових заходів, як то флешмоби чи агітація, також проводити не можна.

Брати із собою собаку у метро дозволено лише людям, які мають вади зору. Пес-поводир повинен бути із ошийником, у наморднику, зі спеціальним посвідченням, а також пройти попередній тренінг у метрополітені.

Популярні новини зараз

У Києві згоріла пасажирська маршрутка, копи помітили підозрілу деталь: "90-ті повернулися"

Монстра з тисячолітньою історією виявили в Антарктиді, як виглядав небачений звір

У Харкові двоє африканців посадили за кермо собаку і взяли курс на "Барабашово": кадри, які підривають мозок

Китайські війська увійшли на територію Росії: піхота і важка техніка йдуть без зупинки

Показати ще

Для перевезення спортивного спорядження: лиж, санчат, ковзанів, велосипедів і такого іншого, мають бути спеціальні чохли. Так само треба перевозити садовий інвентар, саджанці, риболовне приладдя. Кататися на роликових ковзанах, скейтбордах чи самокатах у метро також не можна.

Що стосується самих пасажирів, то вони мають виглядати охайно, бути в чистому одязі. Людям, які одягнені лише частково, босі або ж у самій спідній білизні, користуватися метрополітеном не дозволять.

Нагадаємо, що у Києві може зникнути популярна станція метро.

Як повідомляв портал Знай.uа, Puma і Ader Error зняли в Києві захоплюючий ролик з українськими моделями.

Також портал Знай.uа писав, що на бульварі Верховної Ради в Дніпровському районі Києва цвітуть сакури, чим викликають подив і захоплення у городян, які вже готуються до зими.