Кияни та гості столиці все частіше стають жертвами пограбування на Центральному залізничному вокзалі. Грабують усіх підряд: зовсім недавно роми напали на телеведучу Руслану Писанку, перед цим – побили і пограбували нацгвардійця. Про те, хто і чим промишляє на вокзалі, розповіли «Вести».

Видання зазначає, що найчастіше вокзальні злодії – ромської національності. Вони чекають прибуття поїздів, змішуються з натовпом і «шерстять» по кишенях і сумках пасажирів.

Привокзальних торговців роми не чіпають, віддаючи перевагу щойно прибулим у Київ громадянам. Нападають всією компанією – оточують жертву, дезорієнтують її і грабують.

Поліція закриває очі на те, що відбувається, вважаючи за краще не зв'язуватися з ромами. На допомогу поліції на вокзал надіслали Нацгвардію, але і ті не поспішають вплутуватися в конфлікт зі злодюжками.

За даними Знай.uа, Руслана Писанка розкрила подробиці дикого нападу на київському вокзалі.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..." Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

Як передавав Знай.uа на день міста в Запоріжжі автозлодії встановили нечуваний "рекорд".

Крім того, Знай.uа писав про те, що франківчан тероризують знахабнілі квартирні злодії.