У Києві почастішали випадки квартирних крадіжок. Постраждалі розповідають, що стали жертвами липових комунальників. У квартиру потрапили за старою схемою, представившись працівниками комунальних служб.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЖертвами шахраїв частіше за інших стають люди похилого віку, які недостатньо поінформовані з приводу дій тих чи інших служб.
Пресслужба "Київводоканалу" розповіла, як вирізнити справжніх комунальників від злодіїв. Кілька важливих речей треба просто запам’ятати, щоб бути в безпеці:
- пам'ятайте, що про плановий вихід контролерів Київводоканал обов'язково повідомляє в оголошеннях, що розвішуються на під'їздах будинку, за кілька днів до візиту контролера;
- вимагайте показати документи. Кожен контролер Київводоканалу має посвідчення встановленого зразка і пред'являє його на першу вимогу абонента;
- якщо виникли сумніви щодо особи контролера, можна зателефонувати в диспетчерську (15-81) або контакт-центру (044) 202-02-02) Київводоканалу і запитати, чи дійсно ваш будинок є в плані обходу;
- контролери Київводоканалу, які прийшли з плановим візитом, ніколи не будуть вимагати у абонентів грошей за послуги.
- якщо ви залишали заявку на виклик контролера, вам зателефонують за добу до очікуваного візиту, щоб уточнити час. На ваше прохання вам можуть назвати прізвище контролера, якого направлено на вашу адресу.
- будьте обережні і не звертайтеся до нелегальних опломбіровщиків, які можуть навіть не мати відповідного сертифіката.
Як повідомляв Знай.ua, у Дніпрі може повторитися трагедія Дрогобича: гуртожиток загрожує життю студентів, оголошено евакуацію.
Нагадаємо, Знай.ua розповідав, що у Барі на Вінниччині вандали розтрощили урни для сміття у центрі міста.
Сайт Знай.ua оприлюдинв інформацію про те, що десятки франківчан "нагріли" на субсидіях.