В селах на Київщині ворожка Агата насилає порчу за спалювання сухої трави та листя. Про це стало відомо з повідомлень місцевих мешканців.

Зокрема, ворожка Агата, нібито учасниця проекту «Битва екстрасенсів», попереджає, що "по року хвороб та страждань чекають на того, хто палить суху траву та листя, за кожну загиблу тваринку".

Наразі невідомо, чи подіяли попередження ворожки на місцевих мешканців. Як відомо, палити суху траву та листя в Україні забороняють не тільки з міркувань безпеки, але й для того, щоб не шкодити здоров’ю людей.

Під Києвом ворожка погрожує прокляттям за спалену траву

Нагадуємо, що торфовища під Чугуєвом почали тліти ще в серпні, а згодом дим та сморід дістались навіть околиць Харкова.

Популярні новини зараз
ТЦК відстежуватимуть місцезнаходження ухилянтів: видадуть самі себе Ціни злетять до кінця року: в Україні підвищать тарифи на світло та газ Школи підуть на дистанційку: кого торкнуться зміни Українцям масово відмовляють в обміні доларів
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа , київський ТРЦ Ocean Plaza охопило полум'я, людей евакуюють: густий дим заповнив всі.

Також Знай.uа писав про те, що чоловік вирішив спалити траву біля своєї ділянки, а в підсумку позбавив сусідів майна.