Швидкісний трамвай на Борщагівському мосту, який мер Києва Віталій Кличко ще зовсім недавно обіцяв відкрити достроково, можуть не встигнути здати навіть у встановлені терміни. Про те, як просувається ремонт шляхів і мосту, розповіли в "Сегодня".

На шляхопроводі, розташованому на перехресті просп. Комарова і Леся Курбаса, вже відкрита одна смуга для автотранспорту, що прямує до центру столиці. Однак запустити швидкісний трамвай поки не обіцяють, не дивлячись на цілодобові роботи. В даний час робітники тільки монтують рейки для трамвая.

Швидкісний трамвай на Борщагівському мосту

Популярні новини зараз

Проста бабуся прославила український борщ на весь світ: "Нехай думають, що хочуть"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Багато на мосту відремонтували, поліпшили деформаційні шви, зменшили вібрацію. Однак встигнути в термін робітники не обіцяють: до 1 жовтня залишилося зовсім мало часу, адже завжди можливі форс-мажори різного характеру.

Нагадаємо, що у Києві між Поштовою площею і мостом Патона побудують новий веломаршрут.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", суд надав Національної поліції право доступу до речей і документів структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації з можливістю вилучення їх оригіналів.

Також портал "Знай.uа" писав, що 14 липня 2018 року мер Києва Віталій Кличко виступив із заявою щодо ремонту Шулявського мосту, в якому він пообіцяв, що роботи займуть не більше року.