Реконструкция Киевского зоопарка продолжается. На днях там установили скульптуру жирафа высотой в 15 м, сообщают в КГГА.

Теперь вольер с этими животными точно не спутаешь ни с какими другими – разноцветного жирафа видно даже с просп. Победы.

Кроме того, зоопарк меняет входную группу скульптур: вместо старых скульптур львов и зубров изготовили новые. Вход перенесут на угол просп. Победы и ул. Зоологической.

Популярные статьи сейчас
Вы никогда не будете иметь денег, если у вас есть что-то из этого списка: не останьтесь с пустым кошельком После января сразу придет ранняя весна: прогноз от народного синоптика на февраль Vodafone порадовали украинцев интересным предложением: только 1 копейка, но есть условия Сын Софии Ротару Руслан Евдокименко не смог сдержать горечи от потери: "Спасибо тебе за все"
Показать еще

В зоопарке добавят новые вольеры, океанариум, фудкорт, медпункты и общественный туалет.

К следующему году в зоопарке обещают устроить новый приматник.

.

Друзі! Роботи з реконструкції столичного зоопарку тривають. І з проспекту Перемоги вже добре видно не тільки 15-метрового жирафа, а й будівлі нового входу та дерев’яний навіс, який монтують між ними. Це, за словами фахівців, - унікальна та перша в Україні конструкція таких масштабів. Новий вхід у столичний зоопарк буде на розі проспекту Перемоги та вулиці Зоологічної. В приміщеннях вхідної групи завершують оздоблювальні роботи, всі зовнішні мережі вже проклали та змонтували. В одноповерховій будівлі, що праворуч від нового входу, розмістять каси, інформаційний центр, громадські вбиральні, медпункт. Роботи там виконані на 90 відсотків. У двоповерховій будівлі плануємо облаштувати океанаріум, що буде встановлений за кошти інвесторів, та фудкорти. Після завершення робіт з монтажу навісу, новий вхід вимостять тротуарною плиткою та здійснять благоустрій території навколо. А ще фасади будівель на вході ввечері та вночі красиво підсвічуватимуться. Окрім яскравого жирафа, відвідувачів на новому вході зустрічатимуть і відомі скульптури "Зубр" та "Леви" - замість старих виготовляють нових звірів. Наразі завершують роботи і в універсальному вольєрі для тварин та птахів – його здадуть в експлуатацію та заселять цього року. Також у Київський зоологічний парк загальнодержавного значення будують новий приматник. Він буде готовий вже наступного року.

Geplaatst door Кличко - мер op Maandag 30 september 2019

Напомним, в Антарктиде впервые состоится Всеукраинский марш за животных.

Ранее Знай.ua сообщал, винницкий живодер услышал вердикт суда.

Также Знай.ua писал, в украинском зоопарке устроили концлагерь для животных.