Жінка незадоволена обслуговуванням в Укрпошті. При отриманні замовлення вона зіткнулася з рядом проблем: приймали лише готівку, не було світла, була повітряна тривога, програма зависала, і працівників було дуже мало. Свій коментар вона залишила 1 липня під публікацією компанії.

Вона радить Укрпошті придбати генератори для відділень, щоб забезпечити безперебійну роботу.

"Купіть генератори на відділення. Бігати купу разів, щоб отримати замовлення, то тільки готівка приймається, бо світла немає, то випихають за двері, бо тривога, то одна людина сидить і на прийомі й на видачі, і на комунальних послугах на чергу у 20 людей. І то добре, якщо програма не зависне", - скаржиться жінка.

Реакція Укрпошти В Укрпошті відреагували на скаргу жінки щодо якості обслуговування. Вони зазначили, що незалежно від графіків відключення світла, клієнти зможуть, з деякими обмеженнями:

Черга на "Укрпошті", скріншот: YouTube
Черга на "Укрпошті", скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще
  • отримати пенсійні та інші виплати,
  • оформити всі види відправлень,
  • отримати посилку (із переказом післяплати до 5 тисяч гривень),
  • оформити передплату на періодичні видання,
  • купити товари,
  • оплатити комунальні послуги,
  • здійснити поштові грошові перекази в межах України (окрім тих, сума яких перевищує 5 тисяч гривень та термінових).

"На жаль, на тривоги ми не маємо можливості впливати, задля безпеки працівників та клієнтів відділення послуг не надають під час тривог. Перепрошуємо за незручності", - наголосили в Укрпошті.

Нагадаємо, українець скаржиться на знущання від "Укрпошти": "Завдовжки 5 днів"

Раніше ми писали про те, що укрпошта показала важливі зміни: які тепер правила у відправленнях

Вам буде цікаво дізнатися посилка загубилася чи пошкодилася? Як отримати відшкодування від Укрпошти