Через подорожчання палива, запчастин та підвищення рівня зарплат в Україні зростають тарифи не лише на комуналку, а й на проїзд у громадському транспорті.

Так, стало відомо, що у Тернополі вирішили піти на вимушений крок – перегляд цін на проїзд. Про це йдеться у сюжеті "Телекомпанії TV-4".

Громадський транспорт. Фото: скрін youtube
Громадський транспорт. Фото: скрін youtube

У низці українських міст промайнула хвиля подорожчання проїзду у громадському транспорті. Тепер черга дійшла до Тернополя. Місцеві чиновники заявляють, що тарифи, що діють, не покривають витрат перевізників і єдиний шлях до порятунку ситуації – перегляд цін на послуги.

Наголошується, що з моменту останнього підвищення тарифу суттєво зросли ціни на пальне, запчастини для транспортування, а також зарплати.

Популярні новини зараз
Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК
Показати ще

Громадський транспорт. Фото: скрін youtube
Громадський транспорт. Фото: скрін youtube

"Вже ні місто, ні перевізники не в змозі забезпечити абсолютної якості за існуючих тарифів. Тому що вартість палива зросла майже вдвічі порівняно з тим, коли приймався останній тариф", - заявив начальник управління транспорту та зв'язку Тернопільської міськради.

Чиновник додав, що якщо ситуація з тарифами не зміниться, то доведеться скорочувати кількість рейсів та якість послуг суттєво погіршиться.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, одна поїздка – 25 гривень: громадський транспорт стане розкішшю.

Також наш портал інформував, тарифи на проїзд у тролейбусах: чи чекає на українців новий удар по гаманцях.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, пільговикам доведеться платити за проїзд у громадському транспорті: що зміниться з липня.