Нумізмати готові купувати в українців монети номіналом 50 копійок за дуже значні суми. Деякі екземпляри можуть коштувати тисячі гривень, але й знайти їх непросто. Один із цінних різновидів монет показали на спеціалізованому ресурсі violity.

На аукціонах нерідко з'являються рідкісні монети, які людям вдалося знайти в обігу. Залежно від різновиду та стану можна отримати різні суми, але зазвичай колекціонери платять щедро.

Монети. Фото: скрін youtube
Монети. Фото: скрін youtube

Так, на онлайн-аукціон виставили монету номіналом 50 копійок 1992 різновиду 4ААм. Нумізмати відразу взялися за торги, щоб отримати рідкісний екземпляр. Загалом було зроблено понад 30 ставок та вартість монети досягла 8888 гривень.

Цінна монета. Фото: violity
Цінна монета. Фото: violity

Популярні новини зараз
Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Експерти називають 50 копійок різновиду 4ААм - "Англічанка". Все через те, що їх карбували англійськими штемпелями. Ця монета має низку особливостей - на аверсі випуклий щит і вдавлений тризуб. На звичайних 50 копійках щит виконаний тонкими лініями, а тризуб опуклий.

Цінна монета. Фото: violity
Цінна монета. Фото: violity

Такі монети не повинні були потрапити в обіг, проте на форумах нумізмати часто стверджують, що знаходили 50 копійок із втиснутим тризубом у обігу.

Раніше інформаційний портал "Знай" повідомляв, не всі стільки за місяць заробляють: за яку монету колекціонери завалять грошима.

Також наш портал інформував, що нову монету номіналом 5 гривень можна продати за тисячі: чому на неї полюють колекціонери.

Крім того, ми писали, варто перевірити гаманець: паперові гривні можна продати дорожче за рідкісні монети.