Світлана Яцюк з Рівного поділилась своєю скаргою щодо водія маршрутки №38, який, за її словами, проігнорував її маму. Ця подія сталася вчора на зупинці біля міської лікарні о 13:12.

Вона розповіла, що водій висадив пасажира перед зупинкою на вулиці Карнаухова, а побачивши, що на зупинці чекає жінка пенсійного віку під час дощу, він проїхав повз, не зупинившись, щоб забрати її маму.

За словами Світлани, такі випадки з водіями маршрутки №38 стають все більш поширеними. Її мама, яка є працюючим пенсіонером і постійно користується цим маршрутом для проїзду на роботу, завжди платить за проїзд, незважаючи на право на безкоштовний проїзд, бо інакше водії часто не зупиняються.

Популярні новини зараз
Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Начальник управління транспорту та зв'язку Рівного, Василь Сливка, зазначив у коментарі для "Рівне Медіа", що наразі він не має повної інформації про цей конкретний випадок, але обіцяє викликати водія на бесіду, щоб розібратися у всіх обставинах. Він також додав, що до цього часу не надходило жодних скарг на водіїв маршрутки №38 загалом.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua маршрутники вирішили підняти ціни на проїзд: доведеться платити у половину більше

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, громадський транспорт обійдеться дорожче: українцям офіційно підвищили тарифи

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, міський транспорт може бути безкоштовним для вас: що треба знати