Перевізники оголосили про запровадження нових цін на проїзд у міських маршрутках. Тариф підвищують одразу на 50% через подорожчання палива та інші розхідники.

Рішення переглянути тарифи на громадський транспорт ухвалили у місті Суми. Скільки жителям доведеться платити з 22 червня, повідомляє місцеве видання mistosumy.

Маршрутка. Фото: скрін youtube
Маршрутка. Фото: скрін youtube

Сумська міська військова адміністрація розпорядилася встановити нові тарифи на проїзд в маршрутках. Подорожчання становитиме 50% – замість колишніх 10 гривень доведеться платити по 15 гривень з одного пасажира.

У відділі транспорту, зв'язку та телекомунікаційних послуг зазначили, що це рішення було ухвалено на підставі моніторингу вартості проїзду в інших обласних центрах України та громадах Сумщини.

Популярні новини зараз
ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Маршрутка, скріншот: YouTube
Маршрутка, скріншот: YouTube

Водночас у місті зберегли можливість пільгового проїзду для учнів початкової школи – 5 гривень.

Варто зазначити, що місцеві перевізники раніше зверталися до влади з проханням переглянути ціни на перевезення пасажирів. Коригування тарифів аргументували значним подорожчанням запчастин, а також паливно-мастильних матеріалів.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, маленька радість для гаманця: хто може отримати від 50 до 100% компенсації за проїзд у маршрутках.

Також наш портал інформував, 90 безкоштовних поїздок на рік: малозабезпеченим частково скасують плату за громадський транспорт.

Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, навіть якщо немає пільг: українці можуть їздити у громадському транспорті зі знижкою.