Українці одержують від "Нафтогазу" платіжки з величезними нарахуваннями. При цьому за адресою ніхто не проживає та тривалий час не використовується газ. Про це свідчить скарга на офіційній facebook-сторінці компанії.

Українка отримала платіжку від Нафтогазу на 3000 гривень. При цьому за адресою вже тривалий час ніхто не проживав, а споживання газу дорівнює нулю. Проте весь цей час не передавали показники лічильника.

Платіжки за газ. Фото: скрін youtube
Платіжки за газ. Фото: скрін youtube

"У квартирі ніхто не проживає. Показники не давали, тому що ми проживаємо в іншому місті. Зараз ось такий показник дає ваша компанія "Нафтогаз Україна": 3845.57. Там і близько немає використання газу на майже 4 000 кубів", - скаржиться українка .

Клієнтку сильно обурило нарахування боргу із "повітря" і вона поцікавилася, як діяти в цій ситуації. У "Нафтогазі" пообіцяли допомогти у вирішенні проблеми.

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

Скарга на "Нафтогаз". Фото: скрін facebook.com/NaftogazGasSupply
Скарга на "Нафтогаз". Фото: скрін facebook.com/NaftogazGasSupply

Варто зазначити, що нарахування боргу за відсутності споживання може відбуватися, якщо домовласник регулярно не передає показники лічильника. У такому разі оператор ГРМ розраховує споживання за середнім обсягом за попередні періоди.

Лічильник газу. Фото: скрін youtube
Лічильник газу. Фото: скрін youtube

Щоб уникнути таких неприємностей, споживач повинен щомісяця передавати незмінні показники, або звернутися до оператора ГРМ і подати заяву про непроживання, щоб той зупинив нарахування.

Якщо борг через не передані показники вже накопичився, слід домовитися з компанією про проведення перерахунку і надати актуальні показники, сфотографувавши лічильник.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, "Газмережі" попередили власників газових плит, котлів та обігрівачів: що має зробити кожен.

Також наш портал інформував, комуналку платите, а борг з'являється: у "Нафтогазі" розповіли, звідки беруться магічні куби.

Крім того, ми писали, щоб не було проблем із платіжками: "Нафтогаз" розповів, кому потрібно терміново оновити дані.