Як об'єкти критичної інфраструктури, водоканали продовжують працювати під час відключень електроенергії. Проте подача води деяким споживачам може здійснюватися. Про це попередили на facebook-сторінці Сумського водоканалу.

Більшість українців не мають проблем із водопостачанням під час погодинних відключень електричної енергії. Однак у окремих споживачів води може бути.

Вода з крану. Фото: скрін youtube
Вода з крану. Фото: скрін youtube

Водоканальники пояснили, що така проблема може торкатися громадян, які мешкають на верхніх поверхах багатоповерхових будинків.

Річ у тому, що підприємство працює у штатному режимі під час відключень світла та подає воду з нормативним тиском. Щоб вода доходила до верхніх поверхів, її додатково підкачують насосами, які якраз і зупиняються коли немає електрики.

Популярні новини зараз
Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Водопостачання. Фото: скрін youtube
Водопостачання. Фото: скрін youtube

"Водоканал подає воду до всіх будинків у місті з нормативним тиском. Однак це не рятує від проблем з водопостачанням тих містян, що мешкають на верхніх поверхах багатоповерхівок та яким воду додатково підкачують насоси", - йдеться у повідомленні.

Варто відзначити, що в зимовий період може виникнути аналогічна проблема з подачею тепла в багатоповерхівки. Власники квартир на поверхах вище 9-го можуть залишитись без опалення під час відключень світла.

Раніше інформаційний портал "Знай" повідомляв, доведеться включати режим тотальної економії: українцям приготували нове підвищення тарифів.

Також наш портал інформував, доведеться митися в річці та збирати дощову воду: водоканальники вирішили підняти тариф одразу на 170%.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, від червневих платіжок підкосяться ноги: комунальники виставлять збільшені рахунки за вивіз сміття.