Для всіх наших дорогих і шанованих читачів, які під час походу в магазин або на ринок уважно стежать за змінами цінників на популярні продукти харчування, є ціла низка дуже важливих новин. Зокрема йдеться про продукти з відділів бакалії та місць, де продають курячі яйця.

На початку липня цінники змінилися на курячі яйця і соняшникову олію. Про це стало відомо завдяки оперативній інформації від аналітиків економічного порталу Minfin.

Згідно з відкритими даними, вартість перерахованих вище продуктів у порівнянні з минулим місяцем змінилася незначно і в залежності від торгової марки.

Бакалія, скріншот: YouTube
Бакалія, скріншот: YouTube

Вартість олії

Наприклад, соняшникова олія "Олейна" рафінована стала дешевшою на кілька копійок - 57,27 грн за 850 мл. А ось Щедрий Дар рафіноване, навпаки, подорожчало з 58,66 грн. про 60,03 грн. за 850 мл.

Популярні новини зараз
Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Ціни на соняшникову олію, скріншот: Minfin
Ціни на соняшникову олію, скріншот: Minfin

Вартість курячих яєць

Трохи додали в ціні й курячі яйця Квочка, до 41,65 грн. за десяток. Ясенсвіт подорожчали майже на 2 гривні, до 40,20 грн за десяток. За 30 штук таких самих яєць доведеться віддати 115,05 грн.

Ціни на курячі яйця, скріншот: Minfin
Ціни на курячі яйця, скріншот: Minfin

Також варто нагадати, що українці масово переплачують за покупки. Як захиститись від цього? Один із способів – використовувати банківську картку для розрахунків. Коли ви платите карткою, магазин не може застосовувати правила округлення цін, і вам не доведеться платити більше, ніж вказана на етикетці ціна.

Нагадаємо, українці масово переплачують за покупки: до яких схем вдаються магазини.

Раніше повідомлялося, що в Україні несподівано подешевшали всі ягоди: які зараз ціни.

Також, ціни на популярні продукти стрімко впали - борщ зваріть за копійки.