Уряд готується до значних змін у політиці відключення електроенергії в регіонах, що перебувають під найбільшою загрозою.

За словами голови "Укренерго" Володимира Кудрицького, вже найближчими днями будуть визначені конкретні райони, де відключення світла більше не будуть застосовуватися.

Таке рішення обумовлено складною гуманітарною ситуацією в цих регіонах, де постійні обстріли та інші воєнні дії створюють небезпеку для життя місцевих мешканців. В інтерв'ю виданню Hromadske Кудрицький підкреслив, що Кабінет Міністрів активно працює над новою методикою, яка дозволить знизити навантаження на прифронтові території та забезпечити їх більш стабільним енергопостачанням.

Електроенергія Фото: скрін youtube
Електроенергія Фото: скрін youtube

Основна мета цього кроку – покращення умов життя для людей, які залишаються на лінії фронту, а також створення більш стабільної та безпечної інфраструктури. Визначення зон, де відключення електроенергії будуть скасовані, має завершитися найближчим часом.

Популярні новини зараз
Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях "Судний день" 8 серпня: що чекає на всіх нас і як до нього підготуватися, почніть зараз "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні Українцям дадуть гроші на генератори та сонячні панелі — як забезпечити свою оселю електрикою і не залежати від графіків
Показати ще

Це рішення є частиною ширшої стратегії уряду щодо підтримки постраждалих від конфлікту регіонів. Забезпечення безперебійного енергопостачання в цих районах допоможе не тільки знизити ризики для життя людей, але й підтримає роботу критично важливих установ, таких як лікарні, школи та інші соціальні об'єкти.

Мешканці прифронтових територій з нетерпінням очікують на реалізацію цього плану, сподіваючись на поліпшення умов життя та підвищення рівня безпеки. Очікується, що нововведення стане значним кроком вперед у підтримці та відновленні постраждалих регіонів.

Володимир Кудрицький також зазначив, що такі зміни вимагатимуть координації між різними державними органами та службами, аби забезпечити ефективність та оперативність виконання нової методики. Він висловив упевненість, що спільними зусиллями вдасться досягти поставлених цілей та покращити ситуацію в прифронтових зонах.

Нагадаємо, В Україні вводять нові графіки відключень світла — як визначатимуть черги

Раніше ми розповідали, що Споживачам електроенергії дали 5 днів: що потрібно зробити кожному

Також, Взимку світла не буде по 8-10 годин на день: "Це ранкові та вечірні піки"