Міністерство цифрової трансформації України оголосило про нову можливість для українців отримати фінансову підтримку для розвитку свого бізнесу. У рамках програми Experiment 1.01 можна отримати грант у розмірі до 5 тисяч доларів.

Це безкоштовна освітня та грантова програма, розрахована на підприємців, які відкрили свій бізнес після 2022 року, а також на тих, хто тільки планує запуск стартапу. Мета програми — підтримка малого та середнього бізнесу в Україні.

Бізнес, фото з відкритих джерел
Бізнес, фото з відкритих джерел

Після завершення курсу, 20 учасників, працюючи з наставниками, створять свої бізнес-проекти. З них оберуть п'ять переможців, які отримають по 5 тисяч доларів на розвиток свого бізнесу.

Олександр Трегуб та Олександр Іванов, співзасновники Projector Institute, під час курсу висвітлюватимуть такі теми:

Популярні новини зараз
ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни Лише встигай підставляти кишені: українцям пропонують солідні гроші від благодійних організацій - куди звертатися Пенсії не буде, лише "соцдопомога": хто позбавлений права на відпрацьовані гроші Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще
  • Командна робота та взаємодія

  • Пошук грантів та інвесторів

  • Використання ШІ для генерування нових ідей

  • Бухгалтерія та податки

  • Дії в кризових ситуаціях

Курс проходитиме з 18 липня до 29 серпня 2024 року в онлайн-форматі. Подати заявку можна до 14 липня за цим посиланням.

Програму Experiment 1.01 реалізують Projector Institute та Projector Foundation за підтримки Western NIS Enterprise Fund, який підтримує реформи та трансформаційні проекти в Україні. Ініціативу також підтримують Міністерство цифрової трансформації, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, Дія.Бізнес.

Нагадаємо, Українців можуть змусити повернути виплати: юристи кажуть, що все законно

Раніше ми розповідали, що ПриватБанк нагадав "валютні правила": треба думати заздалегіть

Також, Не доведеться жебракувати у старості: експерт назвав спосіб отримати високу пенсію