Ближче до осені на деяких українців може чекати новий удар по гаманцях через підвищення тарифу на вивезення побутових відходів.

Тарифні перестановки можуть статися у місті Кременчук, що на Полтавщині. Відповідну заяву зробив міський голова Віталій Малецький.

Вивіз сміття. Фото: скрін youtube
Вивіз сміття. Фото: скрін youtube

Місцевий бюджет виділяє кошти для комунального підприємства, що займається вивезенням побутових відходів. Гроші скеровуються на виплату заробітних плат працівникам, щоб не підвищувати вартість послуг для населення. Проте ситуація може змінитися не користь споживачів.

Міський голова заявив, що підприємство профінансовано приблизно на 2 місяці наперед, а далі порушуватиметься питання про перегляд тарифів для населення. Через подорожчання багатьох складових місцевий бюджет більше не зможе утримувати зростання тарифів на вивіз сміття.

Популярні новини зараз
Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Разом з пенсією "капне" кругленька сума: виплатять одноразову грошову допомогу до кінця літа
Показати ще

Комунальні платіжки. Фото: скрін youtube
Комунальні платіжки. Фото: скрін youtube

"Далі треба рухатись на перегляд тарифів, тому що електроенергія зросла, паливо зросло, ми не можемо утримувати цей тариф коштом бюджету", - заявив чиновник.

Тобто вже наприкінці серпня чи на початку вересня вартість послуг з вивезення сміття може зрости. Однак поки що невідомо, наскільки відчутним може бути подорожчання.

Раніше інформаційний портал "Знай" повідомляв, доведеться включати режим тотальної економії: українцям приготували нове підвищення тарифів.

Також наш портал інформував, космічні платіжки – найкращий мотиватор: новий тариф на світло має "перевиховати" споживачів.

Крім того, ми писали, якщо підвищили – виявилося замало: водоканальники вимагають новий перерахунок тарифів.