У зв'язку із подорожчанням комуналки ще більше українців бажає отримати житлову субсидію. Пенсійний фонд нагадав про важливий нюанс, який слід знати під час звернення за допомогою.

Українцям нагадали про нюанси оформлення субсидії, коли за адресою зареєстровано повнолітню особу, яка фактично там не проживає.

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Фахівці ПФУ зазначили, що у такому разі у декларації необхідно вказати, що людина проживає окремо та підтвердити це відповідним документом. Це може бути довідка з місця роботи чи навчання.

Якщо документально підтвердити непроживання особи за адресою можливості немає, то процедура оформлення субсидії передбачає проведення обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube
Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube

"У випадку, якщо людина не може надати підтверджуючий документ, що зареєстрована особа фактично не проживає за місцем своєї реєстрації (довідку з місця навчання або з місця роботи та ін.), житлова субсидія призначається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства", - йдеться у повідомленні.

Органи Пенсійного фонду України самостійно вживають заходів щодо отримання акта обстеження, але на період очікування документа розгляд заяви відкладається.

Раніше портал Знай повідомляв, субсидії після подорожчання комуналки: ПФУ зробив важливе оголошення для всіх громадян.

Також наш портал інформував, червень 2024 року – час перерахунку пенсій: хто отримає 4 тисячі "бонусом", а хто залишиться з копійками.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, українці залишаться без субсидій навіть влітку: кому з громадян нізащо не отримати допомогу від держави.