З 1 серпня 2024 року Ощадбанк вводить нові тарифи на переказ коштів через систему Ощад 24/7. Ці зміни стосуються бюджетних платежів і оплати штрафів, де потрібно вказувати особисті дані, такі як ПІБ платника, ідентифікаційний код, номер постанови тощо.

Це означає, що тарифи за такі перекази будуть відрізнятися від тих, що діють зараз. Ощадбанк інформує про ці зміни через SMS, щоб клієнти були заздалегідь попереджені та могли відповідно підготуватися.

Ощадбанк
Ощадбанк

Крім того, найближчим часом в мобільному додатку Ощадбанку з'явиться можливість безкоштовно змінювати ПІН-код. Це стане додатковою зручною послугою для клієнтів, яка дозволить їм самостійно та безкоштовно керувати налаштуваннями своєї картки.

Карта "Ощадбанку". Фото: скрін youtube
Карта "Ощадбанку". Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Графіки більше не застосовуються: де в Україні скасували відключення світла Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом
Показати ще

Таким чином, з 1 серпня клієнти Ощадбанку повинні бути готові до нових тарифів на певні види платежів, але також отримають нову безкоштовну функцію для управління своїми фінансами через додаток.

Також наш портал інформував, помилилися рахунком при переказі коштів: чи варто прощатися з грошима

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що Ощадбанк дозволяє проводити підозрілі перекази, після чого блокує все: клієнти в шоці

Вам буде цікаво дізнатися ПриватБанк змусили повернути гроші: як українець добився справедливості