Ця інформація актуальна для багатьох українців, які потребують зменшення витрат на комунальні послуги.

Жертви нацистських переслідувань можуть отримати знижку 50% за умови, що середньомісячний сукупний дохід їхньої родини на одну особу не перевищує 4240 грн. Про це нагадує Пенсійний фонд України. Для отримання пільги необхідно звернутися до органу ПФУ, де враховуються доходи пільговика та членів його сім'ї за два квартали, що передують місяцю звернення за пільгою.

Платіжки за комуналку Фото: скрін youtube
Платіжки за комуналку Фото: скрін youtube

На 50% знижку на оплату комунальних послуг мають право наступні категорії громадян:

  • Багатодітні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім'ї, сім'ї опікунів (піклувальників).
  • Батьки та члени сімей осіб рядового та начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули, померли або зникли безвісти під час виконання службових обов'язків.
  • Особи, звільнені зі служби цивільного захисту за віком, хворобою або вислугою років, які стали особами з інвалідністю під час виконання службових обов'язків, та члени їх сімей.
  • Дружини (чоловіки) померлих громадян з-поміж учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та піклувальники дітей померлих громадян із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 3, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою.
  • Сім'ї, які мають дитину з інвалідністю.
  • Учасники війни.

Для визначення права на отримання пільг необхідно звернутись до органу Пенсійного фонду України. Під час звернення буде враховано доходи пільговика та членів його сім'ї за два квартали, що передують місяцю, в якому подано звернення.

Популярні новини зараз
Разом з пенсією "капне" кругленька сума: виплатять одноразову грошову допомогу до кінця літа Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Для отримання більш детальної інформації зверніться до місцевого органу ПФУ або завітайте на офіційний веб-сайт Пенсійного фонду України.

Нагадаємо, підвищення тарифів на світ та "скорочення" субсидії: у Мінсоцполітики озвучили важливе рішення

Раніше ми повідомляли, що Платежі за комуналку залишаться "в законі": які ліміти встановлять НБУ на банківські картки

Також, Українці "захлинуться" у боргах за комуналку: експерт поділився похмурим прогнозом