Майстри на всі руки, які з метою економії спробують штучно знизити показники газового лічильника, можуть отримати шестизначний штраф.

Подібний випадок трапився у Закарпатській області. Про це свідчить рішення суду, опубліковане у Єдиному реєстрі судових рішень.

Газовий лічильник. Фото: скрін youtube
Газовий лічильник. Фото: скрін youtube

Під час перевірки лічильника у домоволодінні одного зі споживачів було виявлено сліди втручання у роботу приладу. Фахівці газової служби виявили пошкодження пломби відлікового механізму, доступ до якого виявився вільним.

Таким чином споживати штучно занижував показники приладу обліку та якийсь час "економив" на оплаті блакитного палива. Втім, кінцевий результат таких експериментів виявився дуже болючим для гаманця.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Газовий лічильник. Фото: скрін youtube
Газовий лічильник. Фото: скрін youtube

Так, газовики провели перерахунок обсягу спожитого природного газу за граничними обсягами споживання населення з урахуванням усіх газових приладів та пристроїв у домогосподарстві. Порушнику виставили рахунок на 188 010 гривень.

Суд задовольнив позов газової компанії та зобов'язав споживача компенсувати повну суму за неврахований природний газ.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, помилятися може кожен: як перевірити правильність переданих показників лічильника до отримання платіжки.

Також наш портал інформував, одразу дві проблеми на вашу голову: за що газовики можуть перекрити вентиль та вліпити безбожний штраф.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, що українці можуть звільнити себе від щомісячної оплати за доставку газу: що потрібно зробити.