Один киянин звернувся до ДТЕКу зі скаргою на "електричну нерівність" у його районі. Він каже, що у сусідніх будинках електрика залишається, коли у його будинку світла немає. За його словами, це відбувається тому, що у тих квартирах живуть заможні люди.

А знаєте де світло є? У сусідньому будинку, де квартири від 100 000 $, там живе телеведуча одного каналу, бізнесмени, дітки заможні, а нам, холопам, тільки й дивитися на цей палац до небес. Горить і вдень, і вночі, ось уже 2 роки його не стосується відключення. Раби дивляться і вмирають, поки господарі бенкетують у палацах", – пише він.

Відключення світла / фото: Pinterest
Відключення світла / фото: Pinterest

У ДТЕК пояснили, що дві основні причини цього явища можуть бути такими:

  1. Квартири сусідів можуть бути підключені до тих самих ліній, що й критична інфраструктура, така як комунальні котельні та лікарні. У період планових відключень такі об'єкти не відключаються, тому всі будинки, підключені до цих ліній, зберігають електропостачання.
  2. Сусіди можуть бути в іншій групі відключень, що означає, що у них відключення електрики відбувається за іншим графіком.

ДТЕК також зазначила, що вони провели роботи у 2023 році, щоб зменшити кількість будинків, які отримують перевагу в електропостачанні, та забезпечити більш рівномірний розподіл електрики.

Популярні новини зараз
Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Читайте також: Нацкомісія планує переглянути ще один тариф: з 1 липня будуть нові ціни

Крім того, Знай.ua повідомляв, що доведеться заплатити сотні тисяч: в Україні виставляють величезні штрафи за газ

Вам буде цікаво дізнатися, що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, чого не варто