Українка поскаржилася на Monobank через блокування рахунку терміном до 60 днів. Як стверджується у скарзі на порталі "Мінфін", обмеження застосували через активне використання картки.

Клієнтка Monobank зазначила, що активно користувалася карткою до того моменту, поки її раптово не заблокували. У підтримці банку заявили, що обмеження запровадили для з'ясування інформації про отримані платежі.

Карта Monobank. Фото: скрін youtube
Карта Monobank. Фото: скрін youtube

"2 тижні тому Монобанк заблокував мій рахунок через активне користування їх карткою. Дізналась я про блокування, коли намагалася провести оплату", - поділилася клієнтка.

Як виявилося, причиною блокування став один із перекладів, який надійшов на карту українки. Жінка надала всі необхідні документи, що підтверджують законність коштів, проте їй заявили, що чекати все одно доведеться 60 днів. При цьому жодним чином не можна скористатися грошима.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Monobank. Фото: скрін youtube
Monobank. Фото: скрін youtube

"Я пояснила банку, що кошти на даний момент отримую виключно від родичів. Надала банку документи, які підтверджують дохід родича та рідство. Оператори сказали, що перевірка може тривати 60 днів і треба чекати. Вивести кошти з рахунку не можна, закрити рахунок і отримати кошти також не можна", – поскаржилася українка.

Фахівці Monobank пояснили, що перевіряють усі платежі, які зараховуються на картки клієнтів. Процедура проводиться відповідно до вимог НБУ.

Скарга на Monobank. Фото: скрін Мінфін
Скарга на Monobank. Фото: скрін Мінфін

Раніше портал Знай повідомляв, ануляція відсотків та "штраф": Monobank попередив власників депозитів.

Також наш портал інформував, клієнти ПриватБанку можуть отримати сертифікати на 5000 гривень: кому посміхнеться успіх.

Крім того, ми писали, гроші "зависають" у системі: клієнтів Monobank попередили про збої.