Для всіх наших дорогих і шановних читачів, які під час походу в магазин або на ринок уважно стежать за змінами цінників на популярні продукти, є ціла низка дуже важливих новин. Справа в тому, що великі українські мережі супермаркетів оновили цінники на соки, мінеральну воду та солодку газовану воду.

Варто відразу відзначити той факт, що йдеться саме про мінералку "Моршинська", соки "Rich", а також про кока-кол.

Про це стало відомо завдяки оперативній інформації від аналітиків економічного порталу Minfin.

Газовані напої, скріншот: YouTube
Газовані напої, скріншот: YouTube

Вартість мінеральної води

Наприклад, мінеральна вода Моршинська слабогазована порівняно з минулим місяцем стала на кілька копійок дешевшою – 21,73 грн. за 1,5 л. При цьому зверніть увагу, що її вартість на полицях різних супермаркетів може відрізнятись. Наприклад, у МегаМаркеті вона продається по 20,50 грн, а ось у Новус – 22,39 грн.

Популярні новини зараз
Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги Лише встигай підставляти кишені: українцям пропонують солідні гроші від благодійних організацій - куди звертатися "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні Цими грошима більше не зможете розрахуватися — які монети та купюри треба терміново обміняти
Показати ще

Ціни на мінералку, скріншот: Minfin
Ціни на мінералку, скріншот: Minfin

Вартість кока-коли

Солодка газована вода "кока-кола" встигла знизитись у ціні. Кока-кола подешевшала з 48,86 грн. до 46,53 грн. за 1750. Найдорожче вона продається в Новус – 39,99 грн. за 1750 мл, а ось у МегаМаркет цінник досягає 56,30 грн.

Ціни на кока-колу, скріншот: Minfin
Ціни на кока-колу, скріншот: Minfin

Вартість соку

А ось яблучний сік Rich подорожчав із 66,90 грн/л до 76,85 грн/л. Наприклад, в Ашані він продається по 73,00 грн, а в МегаМаркет - 80,70 грн.

Ціни на соки, скріншот: Minfin
Ціни на соки, скріншот: Minfin

Нагадаємо, дороге задоволення, навіть для забезпечених: полуниця, виноград та яблука вже за новими цінами.

Раніше повідомлялося, що за молочні продукти доведеться заплатити більше: що подорожчало.

Також, ціни на картоплю підскочили до небес.