Деяким українцям доведеться віддавати більше грошей за житлово-комунальні послуги. Вже з 1 червня споживачі почнуть отримувати рахунки, до яких буде включено новий платіж.

Це нововведення торкнеться всіх категорій споживачів води у місті Боярка, що на Київщині. Про це повідомляється на офіційному сайті місцевого водоканалу.

Комунальні платіжки. Фото: скрін youtube
Комунальні платіжки. Фото: скрін youtube

Комунальне підприємство оголосило, що із 1 червня споживачам встановлять плату за абонентське обслуговування. Тобто крім оплати фактично спожитої води доведеться сплачувати додатковий рахунок.

"Плата за абонентське обслуговування виставлятиметься як окремий платіж, нараховуватиметься у фіксованому розмірі з розрахунку на один особовий рахунок, незалежно від кількості мешканців у помешканні та спожитої води", - пояснили у водоканалі.

Популярні новини зараз
Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Водопостачання. Фото: скрін youtube
Водопостачання. Фото: скрін youtube

Плата за абонентське обслуговування складе:

  • централізоване водопостачання – 23,93 гривні на місяць з ПДВ;
  • централізоване водовідведення – 28,76 гривні на місяць з ПДВ;
  • разом тариф складе – 52,69 гривні на місяць.

Фахівці водоканалу заявили, що новий платіж запроваджено відповідно до чинного законодавства. Також додали, що до тарифів на водопостачання та каналізацію не включено витрати, які закладені у структуру ціни за абонентське обслуговування.

Раніше портал Знай повідомляв, водоканали почали відключати неплатників: який борг вважається "критичним".

Також наш портал інформував, українців обнадіяли: яких комунальних тарифів пообіцяли не чіпати.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, подорожчає не тільки електроенергія: комуналка стане непідйомною ношею.