Українські пенсіонери зможуть отримати у червні доплату у розмірі щонайменше 300 гривень. Однак пощастить далеко не всім громадянам похилого віку. Про це свідчить інформація на офіційному сайті Пенсійного фонду України.

У червні розраховувати на збільшення пенсії можуть громадяни, яким виповниться 70 років. Їм автоматично призначать надбавку за віком. Цей грошовий "бонус" надається особам, які отримують виплати у загальному розмірі не більше ніж 10 340 гривень.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Для 70-річних українців розмір додаткової виплати становить 300 гривень. Сума виплачується щомісячно разом із основним розміром пенсії.

Варто зазначити, що розмір вікової надбавки збільшується, коли пенсіонер досягає певного віку. Так, коли людині виповнюється 75 років, то їй додають до існуючої доплати 300 гривень ще 156 гривень. З 80-річного віку розмір "бонусу" знову збільшується – до 570 гривень на місяць.

Популярні новини зараз
Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень
Показати ще

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Ще у червні зростуть виплати у працюючих пенсіонерів. Перерахунок їхніх пенсій розпочався ще з 1 квітня, але збільшені пенсії почнуть виплачувати з початку літа. Додатково такі громадяни отримають доплати за квітень та травень.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, ПФУ дав важливе роз'яснення для пенсіонерів, які не пройшли ідентифікацію: що потрібно знати.

Також наш портал інформував, пенсіонери застрягнуть у злиднях: чому підвищення пенсій в Україні можуть "заморозити".

Крім того, ми писали, отримаєте менше – не дивуйтесь: Пенсійний фонд попередив про зміну розміру субсидії.