Деяким українцям доведеться віддавати ще більше грошей за комунальні послуги, оскільки одна з платіжок збільшиться одразу майже на 40%.

Підвищення тарифу на централізоване водопостачання заплановано для мешканців сіл Лубенської територіальної громади, що на Полтавщині. Про це йдеться на офіційному сайті міськради.

Водопостачання. Фото: скрін youtube
Водопостачання. Фото: скрін youtube

Так, комунальне підприємство, яке надає послуги населенню, пропонує підвищити діючий тариф 11,32 гривні за кубометр на 39,5% - до 15,81 гривні за куб води.

"Необхідність збільшення тарифу на централізоване водопостачання спричинене зростанням основних складових собівартості, а саме: витрат на оплату праці з відрахуваннями на соціальні заходи відповідно до зростання рівня оплати праці в Україні, на електропостачання, на придбання матеріалів для експлуатаційних та ремонтних потреб, на оплату послуг з ремонту, технічного обслуговування обладнання та автотранспорту", - пояснили споживачам у міськраді.

Популярні новини зараз
Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Абоненти Vodafone платитимуть більше: оператор зробив новий "тарифний сюрприз" Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат
Показати ще

Оплата комуналки. Фото: скрін youtube
Оплата комуналки. Фото: скрін youtube

Новий тариф поки не набув чинності. Зазначається, що до 21 травня побутові споживачі та юридичні особи можуть подати зауваження та пропозиції щодо перерахунку вартості водопостачання.

Раніше портал Знай повідомляв, тарифний грабіж: важлива комунальна послуга суттєво подорожчає.

Також наш портал інформував, колективне покарання: мешканців багатоповерхівок по-новому мотивують платити за комуналку.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, що з 1 червня українці платитимуть за воду за оновленим тарифом: кому радять приготуватися.