Цього літа жителі України можуть розслабитися щодо підвищення тарифу на газ. "Нафтогаз України", газопостачальна компанія країни, оголосила, що ціна залишиться незмінною - 7,96 грн за кубометр газу для побутових споживачів.

Це завдяки продовженню дії тарифного плану "Фіксований" ще на рік, з 1 травня 2024 року по 30 квітня 2025 року.

Тарифи на газ / фото: Pixabay
Тарифи на газ / фото: Pixabay

Глава Нафтогазу, Олексій Чернишов, розповів, що таке рішення компанії зумовлене національними інтересами, особливо у складній економічній обстановці, спричиненій війною. Це хороша новина для українців, які можуть бути впевненими у стабільності цін на газ.

Тим часом, що стосується електроенергії, директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко висловлює думку, що підвищення тарифів цього літа буде мінімальним.

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни
Показати ще

Лічильник на електроенергію / фото
Лічильник на електроенергію / фото

Нинішній тариф у 2,68 грн за кВт може збільшитись до 3,50 грн за кВт з червня-липня.

Але, на думку експерта, немає підстав очікувати на підвищення тарифів до рівня ринкових цін. З урахуванням усіх аспектів, ринковий тариф на електроенергію має становити близько 6 грн за кВт.

А ми нагадуємо, платитимемо до 4,5 гривень за кіловат: експерти попередили про підвищення тарифів на світ