Деяким українським пенсіонерам потрібно було пройти ідентифікацію, але ті, хто не встиг або спеціально не пройшов, потрібно розуміти, що робити. У Пенсійному фонді пояснили, коли такі українці знову отримуватимуть пенсійні виплати.

Пояснення оприлюднили на сайті Пенсійного фонду України.

Пенсіонери, які отримали статус внутрішньо переміщених осіб до початку повномасштабного вторгення, повинні було зробити ідентифікацію. Таким чином, вони повинні були довести, що саме вони отримують державні кошти, а не хтось інший замість них.

Пенсіонерка на вулиці
Пенсіонерка на вулиці

До того ж, у Пенсійному фонді України повідомили, що громадяни, які отримали статус ВПО до початку війни і не пройшли цю процедуру, можуть пройти її зараз. Там наголосили, що після цієї процедури людина отримає пенсію за 3 місяці, тобто, гроші за час, коли вона не отримувала через непроходження цієї процедури.

Популярні новини зараз
Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

"Якщо пенсіонер з числа ВПО пройшов ідентифікацію, але не отримав пенсію в квітні, – фінансування виплати буде поновлено у найближчий період після надходження до Пенсійного фонду інформації про встановлення особи (якщо ідентифікація проведена не в Пенсійному фонді України)", – розповіли у Пенсійному фонді.

Пенсіонерка на вулиці
Пенсіонерка на вулиці

Нагадаємо, які українці можуть оформити собі пенсію у розмірі не менше 7800 гривень на місяць.

Як повідомляли раніше, як змінився розмір пенсійних виплат для українських громадян.

Як писав "Знай" раніше, які люди можуть отримувати українські пенсійні виплати.