Жителів багатоквартирних додому порадували новим тарифним сюрпризом. З травня збільшиться платіж за обслуговування внутрішньобудинкових мереж будинку.

Подорожчання буде локальним і торкнеться мешканців міста Бурштин на Івано-Франківщині. Про це повідомляється на facebook-сторінці комунального підприємства, яке надає послуги населенню.

Багатоповерхівка, скріншот: YouTube
Багатоповерхівка, скріншот: YouTube

Як зазначається протягом трьох останніх років, тариф на послуги для мешканців не переглядався, тому підприємство вирішило підтягнути ціни до більш економічно обґрунтованих.

"У зв’язку із збільшенням розміру мінімальної заробітної плати, зміною рівня інфляції, значним зростанням цін на паливно-мастильні матеріали, електропостачання, матеріально-технічні ресурси та обладнання, які закуповує наше підприємство для надання належної якості послуг з прибирання та обслуговування внутрішньобудинкових мереж багатоквартирного будинку" , – пояснили споживачам.

Популярні новини зараз
Спека не завадить: як заснути навіть у найгарячіші ночі Лише встигай підставляти кишені: українцям пропонують солідні гроші від благодійних організацій - куди звертатися Пенсії не буде, лише "соцдопомога": хто позбавлений права на відпрацьовані гроші "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

Платіжки. Фото: скрін youtube
Платіжки. Фото: скрін youtube

Споживачі украй негативно відреагували на підвищення тарифів.

"Як це під час військового стану збільшувати ціни", "Якщо ми це проковтнемо мовчки, ця влада нас зітре з лиця землі. Досить, що в країні війна: розруха, голод, безробіття", - обурилися місцеві жителі.

Українці обурені підвищенням тарифів. Фото: скрін facebook.com/kp.zheh
Українці обурені підвищенням тарифів. Фото: скрін facebook.com/kp.zheh

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, комунальники "наплювали" на мораторій: встановили незаконні тарифи та змушували переплачувати.

Також наш портал інформував, забудете про завищені платіжки: що потрібно зробити, якщо встановлено квартирний лічильник води.

Крім того, ми писали, комуналка розорить не одну сім'ю: українцям анонсували одразу потрійний удар по гаманцях.