Останніми днями громадськість активно обговорює стан питної води, і в цьому питанні думки розділилися. "Київводоканал" рішуче спростовує твердження, що з'явилися в ЗМІ, про те, що вода в місті стала непридатною для вживання.

Навпаки, представники компанії кажуть, що якість питної води суворо контролюється на всіх етапах обробки та розподілу, а вся заявлена ​​зворотна інформація "є спотворенням фактів та маніпуляцією з метою дискредитувати роботу водоканалу".

гаряча вода
гаряча вода

Однак, незважаючи на запевнення "Київводоканалу", жителі міста продовжують висловлювати свої побоювання щодо якості води, особливо щодо її зовнішнього вигляду та смаку.

Багато хто з них повідомляє про рудуватий колір води, а деякі навіть стверджують, що пити її стало неможливо через дивний запах і присмак:

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

На всі скарги "Київводоканал" каже, що дані щодо якості води перебувають у рамках нормативів і не виходять за їхні межі. Представники компанії стверджують, що вода відповідає всім санітарним нормам та безпечна для вживання.

Залишається відкритим питання, чому деякі жителі міста продовжують відчувати невдоволення якістю питної води.

Можливо, це пов'язано з тим, що мережі водопостачання потребують серйозного оновлення через довготривале недофінансування, що може впливати на якість води у певних районах міста.

Ознайомитись з перевірками якості води можна на сайті.