Від початку цього тижня фермери в Україні почали поступово оновлювати цінники на капусту. Українцям розповіли, чому білоголова капуста сьогодні починає дорожчати і як своє рішення пояснюють виробники цього овоча.

Про це повідомляє East Fruit.

Відомо, що пропозиція овоча минулого врожаю на українському ринку суттєво впала, водночас, попит на білокачанну капусту сьогодні залишається доволі високим. Через це українські фермери, в яких ще є запаси цієї капусти з минулого року, почали підвищувати ціни на неї.

Сьогодні капуста врожаю минулого року продається, в середньому, за 8-13 гривень за 1 кілограм. Це, в свою чергу, приблизно на 40% дорожче, ніж це було наприкінці минулого робочого тижня. Водночас, вартість капусти на українському ринку зараз значно менша, ніж це було рік тому.

Білокачанна капуста на ринку. Фото: Freepik
Білокачанна капуста на ринку. Фото: Freepik

Популярні новини зараз
ТЦК заблокували водійські права: чи можна повернутися за кермо Ви подивитесь на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень По ваші лічильники скоро прийдуть: що потрібно зробити, якщо незнайомці вже на порозі В Україні впроваджують новий спосіб оплати за тепло: що тепер робитимемо
Показати ще

Аналітики не виключають того, що в Україні продовжить дорожчати цей овоч, адже запаси білокачанної капусти в господарствах починають суттєво зменшуватися.

Ціни на білокачанну капусту в Україні сьогодні

Зараз за 1 кілограм такої капусти потрібно віддати, в середньому, 14,18 гривень, хоча у березні вона коштувала майже так само – 14,16 гривень.

Середня вартість білокачанної капусти в Україні. Фото: Мінфін
Середня вартість білокачанної капусти в Україні. Фото: Мінфін

Нагадаємо, скільки сьогодні в Україні коштують головні продукти для великоднього кошику.

Як повідомляли раніше, в Україні стрімко підвищується вартість малини.

Як писав "Знай" раніше, в Україні змінилися ціни на ковбасу, сало і сосиски.