Пенсійний фонд України надав важливе пояснення для людей, які досягли пенсійного віку, але через недостатній страховий стаж не може отримати пенсію.

Згідно з законодавством, такі особи мають можливість продовжувати сплачувати добровільні пенсійні внески, що може сприяти збільшенню їхнього страхового стажу та покращенню майбутньої пенсії.

Інструкція з добровільних внесків, ПФУ
Інструкція з добровільних внесків, ПФУ

Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» дозволяє як застрахованим, так і незастрахованим українцям віком від 16 років вносити добровільні внески до того часу, поки не буде призначено пенсію.

Важливо, щоб людина, яка хоче скористатися цією можливістю, була внесена до Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Популярні новини зараз
Водоканали почали відключати неплатників: який борг вважається "критичним" Чи варто зберігати заощадження у доларах: експерти пояснили, чого чекати від курсу Таких цін не бачили давно: скільки доведеться заплатити за курячі та перепелині яйця Доходи не потрібні, субсидію дадуть і так: українцям пояснили нюанс
Показати ще

Гроші / фото: Pinterest
Гроші / фото: Pinterest

Добровільні внески можуть стати непоганим вкладом в майбутні пенсійні виплати особи, особливо якщо офіційно зафіксований страховий стаж є недостатнім для отримання пенсії. Це може відіграти важливу роль у забезпеченні фінансової стабільності людей у пенсійному віці.

Звертаючи увагу на такі зміни, українці мають змогу краще планувати своє фінансове майбутнє та забезпечити більш комфортні умови життя після виходу на пенсію.

Ця інформація дуже корисна для людей, які думають про свою майбутню пенсію і хочуть використати всі можливі способи, щоб забезпечити себе грошима на старість.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, закочуйте рукави – ще доведеться попрацювати: кого з українців не відпустять на пенсію у 2024 році

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, без пенсії не залишитеся: ПФУ дав пораду 60-річним українцям із недостатнім стажем