На полицях українських супермаркетів у квітні 2024 року оновили цінники на яйця. Отже, варто знати, скільки сьогодні коштують курячі яйця, які користуються шаленою популярністю, і скільки доведеться віддати за перепелині яйця, які є рідкістю на кухні.

Нові ціни на яйця оприлюднили на сайті Мінфіну.

Ціни на яйця в Україні

Скільки сьогодні коштують перепелині яйця

За 20 штук перепелиних яєць сьогодні потрібно віддати, в середньому, 61,41 гривень, хоча у березні середня вартість становила 60,35 гривень. На полицях "Ашану" вони коштують зараз 58,30 гривень, в Megamarket їх можна придбати за 65,70 гривень, а у Metro їхня вартість становить 60,22 гривень.

Вартість перепелиних яєць в Україні. Фото: Мінфін
Вартість перепелиних яєць в Україні. Фото: Мінфін

Скільки сьогодні коштують курячі яйця "Квочка"

Десяток яєць "Квочка" сьогодні, в середньому, коштує 46,75 гривень, що на 8,79 гривень дешевше, ніж це було у березні цього ж року. В "Ашані" за них просять 46,50 гривень, а на полицях Novus вартість 10 штук цих яєць становить 46,99 гривень.

Популярні новини зараз
Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати Продати земельний пай може не вийти: які умови ставлять українцям
Показати ще

Вартість курячих яєць "Квочка" в Україні. Фото: Мінфін
Вартість курячих яєць "Квочка" в Україні. Фото: Мінфін

Скільки сьогодні коштують курячі яйця "Ясенсвіт"

Сьогодні середня ціна на 10 штук цих яєць становить 48,80 гривень, а у березні 2024 року 58,80 гривень. В "Ашані" їх продають за 46,90 гривень, в Megamarket - за 49,80 гривень і на полицях Novus вони продаються за 49,69 гривень.

Вартість курячих яєць "Ясенсвіт" в Україні. Фото: Мінфін
Вартість курячих яєць "Ясенсвіт" в Україні. Фото: Мінфін

Нагадаємо, що в Україні подорожчали стандартні продукти для великоднього кошика.

Як повідомляли раніше, в Україні раптово подорожчали популярні види води.

Як писав "Знай" раніше, в українських супермаркетах раптово знизилася вартість картоплі.