При виборі онлайн-кредиту важливо враховувати такі фактори, як процентна ставка, можливі комісії, термін погашення кредиту та вимоги до мінімального кредитного рейтингу. Детальніше дізнайтесь про те, на що варто звертати увагу при порівнянні онлайн-кредитів, щоб отримати максимальну вигоду від них.

Відомі та поважні МФО уникають застосування прихованих платежів, так як це несприятливо впливає на їх довгостроковий прибуток і може підірвати їх репутацію. Однак, існують компанії, які можуть мати сховані витрати.

Кредити. Фото: скриншот Youtube-відео
Кредити. Фото: скриншот Youtube-відео

Одна з таких витрат - це комісія за видачу кредиту. Деякі МФО можуть стягувати додаткову оплату за послуги, такі як обробка кредитної заявки або видача кредиту. Ці витрати можуть бути додані до відсоткової ставки кредиту.

Іншою схованою витратою є витрати на погашення кредиту. Більшість МФО не стягує додаткову оплату за добровільне погашення кредиту, але деякі компанії можуть вимагати комісію за цей процес.

Популярні новини зараз
Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

онлайн кредити
Онлайн кредити (фото: pixabay.com)

Деякі МФО можуть використовувати хитрі маркетингові прийоми, щоб змусити клієнтів придбавати додаткові послуги або використовувати продукти, які можуть бути дорожчими, ніж клієнти очікують.

Важливо відзначити, що до прихованих витрат не належать штрафи та пені за прострочення, якщо компанія чітко зазначає їх у своїх веб-сайтах або додатках. Також не включаються витрати, пов'язані зі стягненням комісії платіжною системою.

Хоча МФО може не стягувати комісію за закриття кредиту онлайн, платіжна система може включати таку опцію. Зазвичай МФО попереджають клієнтів про це, щоб уникнути неочікуваностей.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua тепер ще одна категорія: ПриватБанк повідомив приємні новини

Також, Знай.ua писав про банки готують важливі зміни: що чекає на українців