Питання ціни на анестезію під час хірургічних операцій є досить поширеним серед пацієнтів в Україні та їхніх рідних.

Національна служба здоров'я України (НСЗУ) дає роз'яснення щодо цього. Незалежно від того, планова операція або термінове втручання, анестезія є безкоштовною для пацієнта. Ідеться і передопераційного огляду анестезіолога перед хірургічним втручанням.

Лікарня, фото: скріншот з відео
Лікарня, фото: скріншот з відео

Своєчасне знеболювання, анестезіологічна підтримка та при необхідності процедурна седація на всіх етапах діагностики та лікування входять до складу пакету "Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах".

Слід зазначити, що за умовами договору лікарня зобов'язана забезпечити пацієнта лікарськими засобами, у тому числі засобами анестезії, визначеними Національним переліком основних лікарських засобів. Крім того, постачання деяких із них здійснюється за державні кошти через централізовані закупівлі МОЗ чи інші програми фінансування.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Тільки цього не вистачало: на Землю летить астероїд розміром із Ейфелеву вежу Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Лікарня, скріншот: Youtube
Лікарня, скріншот: Youtube

Знеболення передбачено і в стоматології, і у допомозі за гострого інсульту, інфаркту, за психіатричної допомоги, за паліативної допомоги тощо.

Нагадаємо, українець застрелився у воїнниці через тиждень після мобілізації - на ВЛК не знайшли проблем із психікою

Як повідомляв "Знай.uа", В'ячеслав Узєлков переніс важку операцію: тепер чекає нове життя

Знай.uа писав, батькам немовлят готують зміни: на що мають право