Часто буває так, що люди декілька років тому придбали кредитну картку, але зараз зрозуміли, що вона їм не потрібна. Щоб правильно позбутися цієї картки, варто знати, як її утилізувати, щоб не мати більше проблем з банком, де вона була оформлена.

Про це повідомляє Finance.ua.

Як позбутися непотрібної кредитної картки

По-перше, слід зрозуміти, чи маєте ви якісь заборгованості перед банком, де ви оформили кредитку. Якщо ви щось винні банку, навіть декілька копійок, їх потрібно виплатити, адже навіть в такому випадку ви можете отримати пеню, через що доведеться платити набагато більше.

Банківська карта / фото: Freepik
Банківська карта / фото: Freepik
Людина з банківською карткою і калькулятором. Фото: Freepik

По-друге, як тільки банк підтвердить, що у вас немає боргу на кредитці, її потрібно заблокувати, щоб не було ніяких додаткових втрат. Можна повернути цю картку до банку, який повинен видати довідку про повернення.

Популярні новини зараз
ПриватБанк зарахує на карти українців від 250 до 25 000 гривень: кому пощастить Юність стукає у двері? Оновлені мотоцикли "Ява" знову продаються в Україні, одразу 6 моделей Не 3,5 і навіть не 4 грн за кВт: українцям назвали "справедливий" тариф на світло На сім'ю – 43200 грн: українцям дають грошову допомогу, треба звати маму чи бабусю
Показати ще

Після блокування картки і рахунку потрібно подати заявку, щоб закрити картковий рахунок. Зазвичай ця процедура триває 45 днів з моменту подання заявки. Ця вимога є обов’язковою у міжнародних платіжних системах.

Відділення ПриватБанку
Відділення ПриватБанку
Відділення ПриватБанку. Фото: скриншот з YouTube

Якщо вам вдалося закрити свій рахунок, зверніться до банку з вимогою отримати довідку про це. Цей документ підтвердить той факт, що у вас немає жодної заборгованості перед банком. Через деякий час банк не вимагатиме від вас закрити борг, який несподівано з’явився.

Нагадаємо, що робити, якщо до отримувача не дійшли гроші при переказі на картку.

Як повідомляли раніше, у ПриватБанку скасовують важливу комісію для клієнтів.

Як писав "Знай" раніше, у Національному банку попередили українців про небезпеку.