Голова НКРЕКП Валерій Тарасюк розглядає можливі зміни у програмі спеціального обліку електроенергії для населення (ПСО), яка допомагає покривати різницю між тарифами та ринковими цінами.

Він підкреслює важливість збалансованих рішень, щоб уникнути негативного впливу на споживачів та енергетичні компанії.

Тарифи на електроенергію / фото: Freepik
Тарифи на електроенергію / фото: Freepik

"Ми розглядаємо два варіанти: або зміни у програмі, або продовження існуючої моделі ПСО для населення... Якщо будуть зміни, вони, можливо, будуть не простими, але вони будуть ваговими та обгрунтованими. Деталі будуть визначені пізніше", - заявив Тарасюк журналістам під час заходу у Києві.

Він також відзначив, що ситуація у всіх енергетичних компаніях складна через воєнні події та агресивні дії Російської Федерації.

Популярні новини зараз
Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Львів'яни другий тиждень отримують воду на 2 години на день: обленерго безсило Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100%
Показати ще

"Для всієї енергосистеми ситуація складна. Я не знаю жодної компанії, у якої зараз було б легко", - підкреслив глава НКРЕКП.

Тарифи на електроенергію / фото: Freepik
Тарифи на електроенергію / фото: Freepik

Після атаки на електромережу 22 березня, що пошкодила ДніпроГЕС, глава Укргідроенерго Ігор Сирота сказав, що їхня компанія має проблеми з виконанням програми ПСО через втрату близько 1000 МВт потужності.

Згідно з програмою, "Енергоатом" і "Укргідроенерго" компенсують постачальникам різницю між тарифом для населення (2,64 грн/кВт-год) і ринковою ціною електроенергії.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua підвищення не уникнути: нардеп пояснив, що буде з цінами на світло

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, суд зобов'язав повернути українцям гроші за світло: озвучено суму "компенсації"