У відповідь на нещодавні атаки росії, які призвели до значних пошкоджень енергетичної інфраструктури України, Нова Пошта виступила з ініціативою нагадати своїм клієнтам про те, що її відділення продовжують функціонувати навіть у умовах відключення електроенергії.

Згідно з офіційним повідомленням прес-служби компанії, у кожному відділенні Нової Пошти встановлені генератори, які забезпечують безперебійне живлення.

Нова пошта. Фото Знай.ua
Нова пошта. Фото Знай.ua

Це означає, що незважаючи на відключення електрики, відділення зможуть виконувати свої основні функції, а також гарантувати доступ до інтернету через стабільну Wi-Fi мережу.

Популярні новини зараз
Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись
Показати ще

Окрім цього, Нова Пошта пропонує додаткову послугу для всіх, хто опинився в складній ситуації через відсутність електроенергії.

Клієнти можуть відвідати будь-яке відділення, щоб зарядити свої мобільні телефони, ноутбуки та інші гаджети.

"Нова пошта", скріншот: YouTube
"Нова пошта", скріншот: YouTube

Це важливо для підтримання зв'язку з близькими, отримання актуальної інформації та забезпечення особистої безпеки в умовах кризи.

Для зручності клієнтів компанія оновила свій мобільний додаток та вебсайт, додавши можливість швидко знайти найближче відділення з генератором.

Такі кроки від Нової Пошти не лише підкреслюють важливість підтримки громадян в часи кризи, але й демонструють високий рівень відповідальності та готовності компанії допомагати своїм клієнтам незалежно від обставин.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua "Нова пошта" вимагає сканувати паспорти: юрист розповів, що за цим стоїть

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, платити не потрібно: "Нова пошта" дає шанс заощадити, але лише до 30 квітня