У Пенсійному фонді України регулярно відповідають на запитання українців щодо нарахування різноманітних виплат чи призначення субсидій, часто розбираючи спірні питання.

В одній із постів на офіційній фейсбук-сторінці Пенсійного фонду України фахівці відповіли на запитання читачки щодо деталей призначення субсидії.

Субсидії, скріншот: YouTube
Субсидії, скріншот: YouTube

"За який період буде враховано в дохід домогосподарства пенсію, якщо субсидія призначатиметься з початку опалювального сезону?", - йдеться у повідомленні.

"У разі призначення житлової субсидії з початку неопалюваного сезону (з травня по вересень) сукупний дохід обліковується за ІІІ-ІV квартал попереднього календарного року. При цьому доходи у вигляді пенсії обліковуються за березень поточного року.", – відповіли у Пенсійному фонді України. ПФУ

Популярні новини зараз
ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Це означає, за словами фахівців Пенсійного фонду України, що при розрахунку субсидії на літній (неопалювальний) період буде враховано березневу пенсійну виплату.

Отримувачі субсидій. Фото: Youtube
Отримувачі субсидій. Фото: Youtube

Цей момент регулюється Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України.21.10.1995 №848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива", додали до ПФУ.

Нагадаємо, що один "промах" і субсидію не дадуть: ПФУ застеріг українців.

Раніше ми повідомляли, що робити, якщо стажу на нормальну пенсію не вистачає: ПФУ готові допомогти.

Також стало відомо, що виплатять навіть при переїзді: як отримати допомогу в іншому місті.