Жителям Київщини влаштували справжній тарифний "сюрприз" – розцінки на послуги збільшилися майже вчетверо. Про це йдеться у матеріалі видання "Київщина 24/7".

У Гостомельській громаді на території Київської області серйозно підвищили тарифи на послуги управління та утримання будинків та їх територій. Місцевим мешканцям доведеться платити майже вчетверо більше вже з 1 квітня.

Комуналка. Фото: скрін youtube
Комуналка. Фото: скрін youtube

Підприємство, яке надає послуги, пояснює, що підняти тарифи довелося через збільшення видатків. Цьому сприяло подорожчання пально-мастильних матеріалів, електроенергії, обладнання та захисний одяг, а також підвищення мінімальної зарплати працівників.

Мало того, з 15 березня для місцевих жителів почав діяти новий тариф на вивезення побутових твердих відходів. Вартість послуг підняли майже вдвічі – з 27,3 до 52,14 гривні за одного жителям.

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Платіжки. Фото: скрін youtube
Платіжки. Фото: скрін youtube

"Виходячи з того, що загальновиробничі та адміністративні витрати збільшилися, підприємством здійснено коригування тарифів з вивезення відходів. За структурою коригування тарифів вартість 1 куб. м складатиме 306,70 грн, а на 1 мешканця вартість вивезення відходів складатиме 52 грн 14 коп", - йдеться у повідомленні.

Нові тарифи. Фото: kyivschina24
Нові тарифи. Фото: kyivschina24

Раніше портал Знай повідомляв, тарифний обман: водоканали змушували українців переплачувати за послуги.

Також наш портал інформував, будуть "сюрпризи" у платіжках? Тепловики слідом за водоканалами скаржаться на збиткові тарифи.

Крім того, ми писали, українці залишаться віч-на-віч з комунальними платіжками: субсидію призначать лише в кількох випадках.