Так, як багато українських родин виїхали за кордон через важку ситуацію в Україні, уряд вирішив допомогти людям, яким довелося залишити свої будинки або зовсім залишилися без них. Вони мають намір дати гроші на оплату житла. Цей план працюватиме два роки.

Таким чином, це допоможе людям знайти де жити, не турбуючись про гроші. Скільки грошей дадуть, залежить від місця, де людина проживатиме.

Біженці. Фото: скрін youtube
Біженці. Фото: скрін youtube

У різних місцях країни ціни на житло можуть дуже відрізнятися. Наприклад, жити у Києві зазвичай дорожче, ніж у маленькому місті чи селі. Одне дослідження показало, що у столиці ціни на житло на 22% вищі, ніж у середньому по країні. У Закарпатті житло коштує у 2,5 рази більше, а у Миколаєві на 30-35% дешевше.

Тому гроші, які нададуть допомогу в оплаті житла, будуть рахуватися окремо для кожного, залежно від того, де він живе. Також важливо, скільки людей живе разом та скільки вони заробляють. Якщо в сім'ї багато людей і прибутки маленькі, то допомога буде більшою.

Популярні новини зараз
ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни Пенсії не буде, лише "соцдопомога": хто позбавлений права на відпрацьовані гроші Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається Українцям дадуть гроші на генератори та сонячні панелі — як забезпечити свою оселю електрикою і не залежати від графіків
Показати ще

Українські біженці. Фото: скрін youtube
Українські біженці. Фото: скрін youtube

Наразі уряд розглядає нову допомогу, щоб людям, які переїхали в інше місце через важкі обставини, було де жити. Як тільки все вирішиться, з червня ці люди зможуть отримати допомогу на оплату житла.

Це стало важливо, бо оренда житла дорожчає. Наприклад, у грудні минулого року оренда однокімнатної квартири коштувала на 15,9% більше ніж рік тому, і це багато для людей.

Ця допомога – гарна новина. Вона допоможе людям, які за складних часів шукають нове місце для життя, мати де жити і не переживати хоча б за це.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua українців очікують неприємності у Польщі, якщо вони порушать це правило: "Такі громадяни втрачають усі"

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, українських біженців у ЄС змусять працювати за копійки: все через їхню лінощі.