Українцям стало легше дозволити собі деякі м'ясні продукти. Супермаркети зменшили ціни на ковбасу, сосиски та сардельки. Скільки вдасться заощадити, показують дані моніторингу, опубліковані на порталі Мінфін.

Популярна м'ясна продукція не так боляче вдарить по гаманцях українців, оскільки цінники на деякі позиції значно знизилися.

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Ціни на ковбасу

Ковбаса копчена "Алан Брауншвейзька" в середній коштуватиме українцям 739,37 гривні за кілограм. Цінник все ще "космічний", але при цьому на 20 гривень нижчий, ніж минулого місяця.

Ціни на ковбасу. Фото: скрін Мінфін
Ціни на ковбасу. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Разом з пенсією "капне" кругленька сума: виплатять одноразову грошову допомогу до кінця літа Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання
Показати ще

Ціни на сосиски

Сосиски "Бащинський" філейні в середньому продаються по 216,20 гривні за кілограм. Місяцем раніше середня вартість продукту була помітно вищою – 227,87 гривні за кіло. Найнижчий цінник на сосиски зафіксований у мережі Varus – 194,90 гривні за кіло, а у Megamarket найвищий – 234,70 гривні за кіло.

Ціни на сосиски. Фото: скрін Мінфін
Ціни на сосиски. Фото: скрін Мінфін

Ціни на сардельки

Середня вартість сардельок "Алан Женевські із сиром" обрушилася з 344,18 до 302,33 гривні за кілограм. Водночас вельми приємно подешевшали сардельки "Ятрань молочні" - з 115,85 до 104,90 гривні за кілограм.

Ціни на сардельки. Фото: скрін Мінфін
Ціни на сардельки. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, щоб смачно поїсти залазити в борги не доведеться: як змінилися ціни на рис, курятину та ковбаски.

Також наш портал інформував, можна себе побалувати: ціни на сало, житній хліб та яйця вже не так сильно вдарять по гаманцю.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, з "худим" гаманцем у супермаркеті робити нічого: як змінилися ціни на популярні консерви.