У квітні цього року на українських пенсіонерів чекають приємні новини – додаткове збільшення та автоматичний перерахунок пенсій. Отже, хто ж може очікувати на поліпшення фінансового стану?

Громадяни України, які досягли віку 65 років і мають повний страховий стаж, а також працюючі пенсіонери, стануть учасниками автоматичного перерахунку пенсій.

Оформлення субсидії
Оформлення субсидії

Внаслідок збільшення розміру мінімальної зарплати з 1 січня 2024 року до 7 100 гривень, пенсіонери віком від 65 років із повним стажем тепер отримують не менше 2 840 гривень, що становить 40% від мінімальної зарплати.

З 1 квітня цей показник збільшиться і має підняти мінімальну пенсію для цієї категорії громадян до 3 200 гривень.

Популярні новини зараз
Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Для отримання цієї пенсії необхідний повний стаж роботи у розмірі 35 років для чоловіків та 30 років для жінок.

Допомога пенсіонерам, фото - Getty Images
Допомога пенсіонерам, фото - Getty Images

Також із 1 квітня відбудеться автоматичне перерахування пенсійних виплат для працюючих пенсіонерів з урахуванням оновленого страхового стажу.

Вже з 1 січня українські пенсії зазнали змін. Мінімальна пенсія збільшилася на 268 гривень, а також відбулися зміни у максимальних пенсійних виплатах, зарахуванні за понаднормовий стаж, добровільних пенсійних внесках та доплаті пенсіонерам, які потребують догляду.

А ми нагадуємо, до кого скасують пенсії вже навесні 2024 року: у ПФУ назвали 5 категорій українців

Раніше ми писали про субсидію для безробітних та хворих: у ПФУ назвали ключову умову

Крім того, Знай.ua повідомляв, де обіцяні відсотки: чиновники виправдовуються за мізерну індексацію